
Кран d 25x3/4" НР, кульовий ( вентиль) Унідельта, затискний з зовнішньою різьбою,поліпропіленовий
566,58 ₴
- В наявності
+380 (63) 619-34-15
Відділ продажу труб та фітингіівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Компресійний затискний кульовий Кран Унідельта, d 25-3/4", з зовнішньою різьбою
Кран кульовий пластиковий UNIDELTA, із затискною муфтою і американкою
Матеріал: поліпропілен
Може застосовуватися для труб PE і PP
Максимальний тиск - до 16 атм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unidelta |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Робоче середовище | Повітря, Вода, Неагресивне середовище |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| З'єднання американка | Так |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 25 мм |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Тип приєднання | Затискна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,58 ₴








