
Кран d 1 1/4"x1 1/4", ВР-ВР, кульовий ( вентиль) Унідельта, з внутрішніми різьбами, з американкою
717,36 ₴
- В наявності
+380 (63) 619-34-15
Відділ продажу труб та фітингіівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кран d 1 1/4"-1 1/4" ВР-ВР, шаровый Унидельта, с внутренними резьбами
Кран шаровый пластиковый UNIDELTA, с внутренними резьбами и американкой
Материал: полипропилен
Може застосовуватися для труб PE і PP
Максимальний тиск - до 16 атм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unidelta |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр крана | 1 1/4" |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Робоче середовище | Повітря, Вода, Неагресивне середовище |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| З'єднання американка | Так |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 40 мм |
| Робочий тиск | 16 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717,36 ₴










