Зворотний Клапан Унідельта, різьбовий 2"-2" , РВ-РВ
Клапан зворотний пластиковий UNIDELTA з внутрішніми різьбами
Матеріал: поліпропілен
Може застосовуватися для труб PE і PP
Максимальний тиск - до 16 атм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unidelta |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр різьблення другого торця | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця | 2" |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0 бар |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Повітря, Вода |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Функціональне призначення клапана | Зворотний клапан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 63 мм |
| Робочий тиск | 16 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 092,36 ₴








